Plucárna 1, Hodonín

Vodovodní baterie Hodonín

Kromě vzhledu by nás při výběru vodovodní baterie měla zajímat též její životnost, údržba, odolnost povrchu a hlavně praktičnost ovládání. Patří totiž mezi nejvíce mechanicky namáhané zařízení koupelny.

Vybírat lze ze široké nabídky stojánkových, nástěnných, praktických pákových, podomítkových či atraktivních kohoutkových baterií ve stylu retro. Nechybí ani moderní termostatické a senzorové baterie, které zvyšují uživatelský komfort a zároveň šetří naši peněženku. Stačí si jen vybrat.

Baterie TRES

TRES GRIFERÍA je rodinnou firmou s více než padesátiletou zkušenostmi, která se věnuje kompletní výrobě a prodeji prvotřídních vodovodních baterií pro koupelny i kuchyně, hydromasážních boxů, sprchových vaniček a koupelnového příslušenství. Má pobočky v Německu, Itálii, Polsku a Portugalsku a centrální závod o rozloze přes 30 tisíc m2 ve Valliraně u Barcelony, kde se vyrábí přes tři tisíce modelů vodovodních baterií. Jedná se tudíž o jednu z nejvýznamnějších firem na evropském trhu s jasně definovaným cílem – služby, kvalita, cena.

Díky kompletní výrobě v moderních závodech schopných zajistit stálou kvalitu a kontrolu celého výrobního procesu a systému řízení, který zajišťuje dodávky a minimalizuje množství zásob u klientů, je společnost TRES lídrem evropského trhu s vysoce kvalitními produkty přinášející uživatelům komfort.

Úplný sortiment firmy uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Největšími prioritami společnosti jsou krása a komfort spolu s nejmodernější technologií. Toto spojení je pro nové trendy u kuchyňských a koupelnových baterií optimálním řešením.

Široká škála produktů TRES a jejich vysoká kvalita umožnily, aby se tato značka rozšířila po celém světě.
Pobočky v Německu, Itálii, Portugalsku a Polsku jsou plodem mnohaleté práce založené na kvalitních výrobcích, dobrých službách a konkurence schopných cenách.

Díky neustálé modernizaci prostor, výrobních procesů i technologie je TRES jednou z nejlépe připravených španělských firem k výrobě a prodeji těchto produktů.
Rozsáhlá, moderní zařízení společnosti ve Valliraně u Barcelony dokládají kontinuální vývoj této značky a svědčí o narůstající efektivnosti a kvalitě a rozrůstání služeb v celé šíři nabídky produktů.

Vodovodní baterie KLUDI

Svět značky Kludi se točí kolem funkčnosti, ergonomie a estetičnosti vodovodních baterií. Specializuje se na kuchyňské a koupelnové bateriesprchy a sprchové systémy. Kludi vyrábí produkty s osvědčenou německou kvalitou.

Ochrana životního prostředí a trvalá udržitelnost

Ochrana životního prostředí je u značky Kludi pevně zakořeněny. Jejím hlavním cílem je šetřit přírodními zdroji. Baterie značky Kludi proto šetří vodu a jsou vyrobené z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Originální design

Kludi si dává za cíl vytvářet elegantní design, který vyvolává emoce a zanechává v lidech příjemný pocit. Mnohé výrobky značky Kludi získaly mezinárodní ocenění za design. Jejich autorem je světoznámý designér Michael Stein.

Vodovodní baterie GROHE

GROHE je předním světovým výrobcem koupelnových řešení a kuchyňských baterií, který zaměstnává přes 7 000 zaměstnanců ve 150 zemích světa – 2 600 z toho v Německu. Od roku 2014 je GROHE součástí prestižní japonské obchodní skupiny LIXIL, která je zaměřena na vodohospodářské a stavební produkty. Aby každý produkt značky GROHE nabízel „Pure Freude an Wasser“, čistý prožitek z vody, je založen na čtyřech klíčových hodnotách společnosti – kvalitě, technologii, designu a udržitelném rozvoji. Renomované stálice sanitárního průmyslu, například baterie GROHE Eurosmart nebo řady termostatických baterií, ale také revoluční inovace, jako je kuchyňský systém GROHE Blue, podtrhují expertízu a technologické know-how této tradiční německé značky. GROHE vytváří inteligentní, obohacující a udržitelná produktová řešení, která jsou zaměřena na požadavky zákazníků a nabízí bezkonkurenční přidanou hodnotu s pečetí kvality „Made in Germany“: veškerý výzkum, vývoj a design jsou protkány do jednoho integrovaného procesu v rámci našich německých továren. GROHE bere společenskou odpovědnost firem velmi vážně a její hodnotový řetězec je zaměřen na uchovávání omezených přírodních zdrojů. Od dubna 2020 je celosvětová výroba této společnosti zcela uhlíkově neutrální. Do roku 2021 je její ambicí také úplná eliminace jednorázových plastů v baleních.

Jen v průběhu posledních deseti let potvrdilo jedinečnost produktů GROHE více než 490 ocenění za design a inovativní technologie, ale také za udržitelný rozvoj. Společnost GROHE jako první ve svém odvětví získala ocenění CSR Award německé spolkové vlády a ocenění German Sustainability Award 2021 v kategoriích „Zdroje“ a „Design“. V rámci kampaně „50 lídrů v oblasti udržitelnosti a klimatu“ je společnost GROHE také hnací silou udržitelné transformace.

Vodovodní baterie HANSGROHE

Zde šly průkopnický duch a německé inženýrské dovednosti vždy ruku v ruce. Hans Grohe vytvořil svou ruční sprchou v roce 1928 pohodlnou alternativu k tehdy obvyklé hlavové sprše. V roce 1953 také vynalezl sprchovou tyč, na kterou lze ruční sprchu připevnit v libovolné výšce. Dnes jsou oba vynálezy standardem v koupelnách po celém světě – v té době byly geniální a změnily zvyky lidí při sprchování. Se svými úspornými sprchami přemýšlela společnost hansgrohe o zachování zdrojů a ochraně klimatu dávno předtím, než byly módní a stala se „zeleným“ průmyslovým průkopníkem.

Kupujete-li si dnes vysoce moderní výrobek do koupelny nebo kuchyně prémiové značky hansgrohe, profitujete z těchto nasbíraných zkušeností. Skupina Hansgrohe je navíc předním inovátorem v oboru. Tato skutečnost se odráží v mnohokrát oceněném designu, nespočtu patentů a zajímavých technologiích budoucnosti. Se svými zkušenostmi v zádech se totiž stále dívá dopředu.

Pro Vás jako spotřebitele to znamená, že se každý den můžete těšit z tvarově krásných, uživatelsky přívětivých a často úsporných výrobků, které dlouho skvěle fungují. A ze špičkového servisu, například s komplexním poradenstvím a dlouho dostupnými náhradními díly.

Vodovodní baterie RAVAK

Představte si, kolikrát jste se, jen za dnešní den, dotkli vodovodní baterie. Její tělo musí esteticky souznít s umyvadlem vanou, sprchovým koutem, ale i ergonomicky s vaší rukou. Souhru pro každodenní spokojenost a radost z používání podporujeme výrobou technicky dokonalých a esteticky vyspělých vodovodních baterií, které splňují i přísná kritéria pro průtok a kvalitu pitné vody. Vodovodní baterie RAVAK vás osloví svou nenuceností, přirozenou nevyumělkovanou krásou a dokonalým řemeslným zpracováním.

Jak se k nám dostanete?

VACUTEC KERAMIKA s.r.o.