Plucárna 1, Hodonín

Vany a sprchové zástěny Hodonín

POZNEJTE ČESKÉ VANY


DEJTE VOLNOST SVÉ FANTAZII A VYTVOŘTE VÝJIMEČNOU KOUPELNU, ANIŽ BYSTE MUSELI KUPOVAT PŘEDRAŽENÉ ZNAČKOVÉ ZAHRANIČNÍ VANY.

Objevte české volně stojící vany od mistrů svého řemesla. Kolekci pokrokových a elegantních volně stojících van rozšiřuje modelová řada TIME MILO. Nabízí různé tvarové a instalační varianty s mimořádnou řemeslnou precizností.

Další novinkou volně stojících van z dílny Santech je vysoce estetická a funkční série TIME GEMINI. Praktické rozměry van umožňují instalaci i do menších koupelen a je jen na Vás, kterou tvarovou variantu zvolíte.

Modelová řada TIME TOP kombinuje přednosti volně stojících van s klasikou. Díky unikátní rovné a ostré vnější hraně můžete vanu umístit ke stěně nebo do rohu s milimetrovou přesností a minimální spárou silikonu. Komfortní rozměr zaručuje příjemnou relaxaci i ve dvou.

Santech zvolil pro výrobu vany TIME BEVEL osvědčený litý PMMA s neporézním povrchem a vysokým bílým leskem. Samonosný rám zajišťující stabilitu, praktická odpadová souprava a profesionální flexi připojení k odpadu jsou standardní součástí vany.

TIME EVO je ideální pro všechny, kteří chtějí, aby jejich koupelna dobře vypadala. Dodává se ve třech rozměrech a nabízí nesčetné množnosti pro individuální zařízení koupelny. Můžete zvolit variantu širšího okraje ke stěně nebo do prostoru koupelny. 

Nízká vana ONE je první vanou, ve které se můžete opravdu bezpečně a pohodlně vykoupat nebo osprchovat. ONE nabízí komfortní pohyb jako ve sprše a to díky menší hloubce a dostatečně plochému dnu vany. Snadný vstup do nízké vany ocení především senioři a osoby s pohybovým omezením.

Koncept senior

Navržený koncept uvítají především senioři či osoby se sníženou pohyblivostí, pro něž je vstup do vany obtížný nebo téměř nemožný. Koupelnová vana s dvířky disponuje patentovaným bočním vstupem, který umožňuje téměř bezbariérový vstup. Můžete si dopřát i variantu s hydromasážním systémem pro zdraví prospěšnou relaxaci.

Vanové zástěny SANTECH

SANTECH nabízí vanové zástěny 1,2,3 dílné, Pevné i otvírací, profil chrom, bílý, černý.

Jednodílná vanová zástěna Santech YOUNG 1V osloví všechny, co oceňují funkčnost, jednoduchost, bezpečnost a všestrannost. Je vyrobena z bezpečnostního čirého skla o tloušťce 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a povrchovou úpravou kovových částí v dezénu bílý chrom.

Oproti běžným vanovým zástěnám je vyšší o 10 cm (výška je 150 cm) a lépe zabraňuje rozstřiku vody po koupelně. Dodáváme v šířkách 70, 75, 80 a 85 cm.

Otevíratelnost zástěny je +- 90 stupňů ze základní polohy na vaně. Vanová zástěna se dá sklopit na stěnu, proto ve složeném stavu nezabírá v koupelně prakticky žádné místo. Spodní hrana je opatřena těsnící lištou ze silikonové pryže.

Výrobky této řady se vyrábějí v univerzálním provedení, kdy je možné vanovou zástěnu umístit na levé i pravé straně vany.

Jak se k nám dostanete?

VACUTEC KERAMIKA s.r.o.