Plucárna 1, Hodonín

Sprchové kouty Hodonín

Patříte k těm, kteří si raději odpočinou pod proudem tekoucí vody než při klasické koupeli? Společnost VACUTEC Vám poradí, na co se při výběru sprchového koutu zaměřit:

Velikost sprchovacího prostoru

S velikostí výrazně roste i komfort při sprchování. Zvolte si z velikosti, která Vám bude vyhovovat!

Náročnosti na okolní prostory

Je třeba mít na paměti minimální prostor kolem sprchového koutu, aby jeho používání bylo pohodlné. Důležitý z hlediska místa je způsob otevírání dveří sprchového koutu a umístění vstupu. Místo ušetří dveře posuvné, nebo zlamovací s otevíráním uvnitř koutu.

Těsnost sprchového koutu

Míra těsnosti sprchového koutu je dána především typem konstrukčního řešení. Nejlepší je pořídit si kout od výrobce s dlouhodobými zkušenostmi v tomto oboru.

Sprchové kouty RADAWAY

RADAWAY výrobce vysoce kvalitních, pohodlných a současně designových sprchových koutů, které též navrhují. Na trhu působí od roku 2002 a za více než 10 let naší spolupráce jsme se setkali se stovkami problémů souvisejících s uspořádáním, které jsme museli  řešit , abychom uspokojili naše zákazníky, kteří si zařizovali své koupelny a vždy se nám podařilo najít tu nejlepší variantu ku spokojenosti. Léta praxe nám umožnila vyvinout všechny druhy řešení těchto problémů.

 

Sprchové kouty SANSWISS


Společnost SanSwiss je již více než 35 let specialistou na sprchové kouty a vaničky. Produkty společnosti SanSwiss nebodují pouze vysokou kvalitou, komfortem, funkčností, ale i moderním designem.


Společnost SanSwiss se specializuje i na atypické rozměry a zvláštní provedení sprchových zástěn dle přání zákazníka.

Vysoká úroveň kvality produktů společnosti SanSwiss je zaručena díky kvalitním materiálům, pečlivému zpracování moderními výrobními procesy a vývoji ve vlastním konstrukčním oddělení.

SanSwiss patří k vedoucím lídrům v Evropě v oblasti sprchových koutů.
 

Se společností SanSwiss je radost se sprchovat!

 

Ať už se jedná o bezrámové, částečně rámové nebo rámové zástěny s různými tvary profilů, široce otvíratelné křídlové dveře, posuvné dveře s úsporou místa nebo stále populárnější pevné WALK-IN zástěny do velkých koupelen, zástěny SanSwiss splní nejrůznější přání zákazníků pro individuální řešení koupelny.

 

Sprchové kouty HUPPE

 

Pokud se rozhodnete pro značku Hüppe, pak se můžete spolehnout na inovativní techniku a více než 120letou historii vývoje firmy. Jméno Hüppe mělo již od samého počátku skvělý zvuk mezi tradičními německými podniky. Cesta k dnešnímu mezinárodnímu věhlasu se vždy zakládala na pochopení významu kvality, který není omezován jakýmikoliv kompromisy. Když firma Hüppe v roce 1966 vyvinula první opravdový sprchový kout, vznikl tím úplně nový tržní segment. V tomto segmentu společnost nyní neústupně potvrzuje svou inovativní roli a na základě prvotřídních konstrukčních dílů a průlomovému designu stále posiluje svou pozici na trhu. V sortimentu výrobce Hüppe, který se vyznačuje precizností a šíří sortimentu, naleznete nejen sprchové kouty, ale i boxy, dveře, vaničky a zástěny.
Sprchové kouty jsou jedny z nejzatíženějších zařizovacích předmětů v koupelně, je tedy vhodné zvolit kvalitní výrobek. Jelikož jsou poměrně dominantním prvkem, je potřeba mít na zřeteli i design. Tato dvě hlediska splňuje německy výrobce sprchových koutů Hüppe. Značka spojuje kvalitu s designem a odpovídající cenou. Je možné najit levnější produkty, jde však o to, zda vám přinesou uspokojeni, které jste očekávali…

 

Sprchové kouty Ravak

Nechte se vést svou intuicí. Vyberte si sprchový kout, který se vám líbí a můžete si být jisti i jeho kvalitou. Vyrábíme sprchové kouty pro vaše maximální potěšení. Maximální variabilita a široká nabídka modelů sprchových koutů RAVAK vám pomůže splnit každý váš požadavek.

Sortiment sprchových koutů RAVAK zahrnuje nepřeberné množství velikostí, tvarů, způsobů otevírání, barev i výplní. Svůj sprchový kout si můžete individuálně ztvárnit širokou paletou příslušenství od designově sladěných vodovodních baterií, přes sprchová sedátka a různé typy sprchových hlavic. Podlahu sprchového koutu ztvárněte podle svých představ buď pomocí sprchových vaniček nebo efektní keramickou dlažbou se zabudovaným kvalitním nerezovým žlabem.

To vše ve vysoké kvalitě od českého výrobce s vlastní pečlivě kontrolovanou výrobou. Na všechny sprchové kouty a dveře poskytujeme záruku 5 let. Na spotřební zboží (těsnící lišty, magnety a okapničky) se vztahuje zákonem stanovená záruční lhůta. 

Jak se k nám dostanete?

VACUTEC KERAMIKA s.r.o.