Plucárna 1, Hodonín

Obklady a dlažby Vacutec Hodonín

S rostoucími nároky na design, kvalitu a funkčnost keramických obkladů a dlažeb vybíráme nové značkové výrobky od předních evropských výrobců. Vybíráme ucelené série výrobků, které mají užitné hodnoty, ale i příznivou pořizovací cenu.

Neváhejte a přijďte k nám na prodejnu Hodonín, Váš Vacutec keramika

Obklady dlažby Rako

RAKO – nabízí svému uživateli vysokou kvalitu a hodnotu materiálu. Je nejznámějším výrobcem v ČR a rozvíjí tradici české značky. RAKO  prezentuje ucelené sety obkladů a dlažeb včetně bohatého sortimentu dekoračních doplňků pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů. Výroba keramiky RAKO byla zahájena v roce 1883 v Rakousku. Výrobní sortiment se postupně rozšiřoval od žáruvzdorných cihel a režných dlažeb až po glazované zdobné dlaždice, obklady, mozaiku, kachlová kamna, speciální reliéfní obklady budov a fasád. Rako se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů.

Společnost RAKO každý rok přichází na trh s novými drendy, nabízí klasické série s příjemným designem a skvělou cenou. Pro náročné zákazníky ve středních a vyšších cenových relacích jsou tady série luxusní.

Obklady dlažby TUBADZIN

Skupina Tubądzin je jedním z vedoucích polských výrobců keramických obkládaček, lídr inovací. Od začátku působnosti cílevědomě rozvíjí svou nabídku výrobků, šikovně se přizpůsobuje potřebám různých skupin zákazníků. Každý výrobek společnosti splňuje nejpřísnější evropské standardy.

Obklady dlažby VIVES

Vives je přední španělský výrobce keramických obkladů a dlažeb, který v nedávné době ke svým klasicky vyráběným formátům začal vyrábět i velkoformátové obklady a dlažby, které mimo jiné zaujmou svým neotřelým designem a originalitou.

Obklady dlažby EQUIPE

Španělský výrobce keramických obkladů a dlažeb do kuchyně i koupelny Equipe EQUIPE ve své produkci vsadil na malé formáty a tato obchodní strategie se brzy ukázala jako velmi prozíravá – v současnosti je jedním z největších producentů obkladů a dlažeb malých formátů.

Obklady dlažby PARADYZ

PARADYZ- je jedním z předních výrobců obkladů a dlažeb vysoké kvality. Jedinečnost je zajištěna dokonalým technologickým zpracováním, novátorskými vzory a širokou nabídkou kompletních nástěno-podlahových kolekcí a dekoračních prvků. PARADYZ má osobní styl a design, který nalézá inspiraci v přírodních motivech – grafice dřeva, barvách květin nebo struktuře kamene

Jak se k nám dostanete?

VACUTEC KERAMIKA s.r.o.