Plucárna 1, Hodonín

Koupelnový nábytek Hodonín

Chcete vaši koupelnu vybavit nábytkem? Jste na správném místě. Nabízíme přední výrobce nábytku, kteří prezentují různé nábytkové sestavy, skříně, skříňky, galerky a zrcadla.

V současnosti jsou u koupelnového nábytku nejoblíbenější jednoduché tvary a čisté linie. Oblíbená jsou i dvě umyvadla vedle sebe, která si žádají i širší skříňku. Klasické bílé kusy doplnily ty s motivem přírodního dřeva, nebo rovnou ty dřevěné. Co se týče různých úchytek a madel, stále vede nerez. Kromě skříněk pod umyvadlo u nás seženete i vyšší koupelnové skříně nebo i ty zrcadlové.
Pokud si nejste jistí, jaký nábytek do koupelny zvolit, v jaké barvě a materiálu, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Koupelnový nábytek – Dřevojas

Pro koupelnový nábytek nevelni důležitý design, dostupnost, vstřícnost, servis, výhled do budoucnosti. To vše Vám můžeme zajistit prostřednictvím našich partnerů!

PROČ SI KOUPIT VÝROBKY FIRMY DŘEVOJAS?  

Firma DŘEVOJAS má více jak 70 leté zkušenosti s výrobou nábytku. Koupelnový nábytek. Dřevojas dokáže zajistit rychlé a spolehlivé dodávky v termínu i libovolném množství s ohledem na přání každého zákazníka, kdekoliv v Evropě!

Při výrobě koupelnového nábytku klade firma důraz na kvalitu použitých materiálů a výrobní proces má pod neustálou kontrolou a to ve všech fázích! Pečlivě vybraný personál firma Dřevojas pravidelně školí a učí novým trendům a novým technologiím. Zákazníkovi je nabízena veškerá možnost volby. Výrobní proces je certifikován evropskými kvalitativními normami ISO.

Na nábytku a umyvadlech od společnosti Dřevojas najdete vždy evropské logo Dreja. U výrobků je použita nadstandardní ochrana proti vlhkosti, včetně použití PUR lepidel. 

Koupelnový nábytek – Eden

Eden – Český výrobce koupelnového nábytku

Společnost Eden vznikla jako rodinná firma. Na českém trhu působí jako výrobce nábytku již 20 let. Začala jako malá stolařská dílna zabývající se převážně výrobou nábytku do interiérů. Později se specializovala na výrobu koupelnového nábytku a své výrobky začala prezentovat pod značkou EDEN v koupelnových studiích. Nyní produkuje společnost EDEN nábytek nejrůznějšího typu a účelu. Jako český výrobce moc dobře ví, že nejdůležitější je funkčnost, designován propracovanost a kvalita. Ať už hledáte jakýkoliv styl, zpracování nebo cenu, značka Eden je to pravé pro Vás.

Koupelnový nábytek – Jika

Koupelnový nábytek JIKA – Krása je nejlepší vizitkou

Ve své koupelně se budete cítit skvěle díky elegantní koupelnové sestavě JIKA mio new. Petr Kubík, mladý designér, vdechl této řadě koupelnového nábytku jednoduchý, minimalistický, ale přesto svěží styl. Výběr barev vyhovuje vkusu zákazníkům, kteří mohou volit mezi tradiční bílou, jemnou ořechovou či barevným od stínem Bolton.

Ať už zvítězí jakákoliv barevná varianta, dostanete vždy široké spektrum skříněk a možnost maximálního využití úložného prostoru. Zásuvky jsou vybavené plnovýsuvnými pojezdy a umožňují lehce roztřídit hygienické potřeby. Netradičně řešené zrcadlo s rohovou otevřenou poličkou si zamilují především dámy.

Vysoce odolný a praktický materiál ABS ocení hlavně muži. Nábytek JIKA má výhodu v promyšlených výřezech, které nahrazují obvykle spíše překážející a nepraktické úchytky. Koupelnový nábytek JIKA, to jsou barvy, vkusné řešení zásuvek, skříněk, ale i velkolepé zrcadlo s otevřenými bočními poličkami. Nábytek se hodí pro velké vzdušné prostory rodinných vil, tak i do menších panelákových koupelen. 

Koupelnový nábytek – Laufen

V nejmodernějších provozech se zde se švýcarskou přesností vyrábějí umyvadla, bidety a klozety. Zkušenosti na poli výroby keramiky rozvinuly nadání v rámci výroby kompletních koupelen. Každá místnost, kterou Laufen interpretuje jako posvátné místo k odpočinku a relaxaci, je navržena podle nejvyšších designových standardů.

Laufen vnímá kvalitu jako minci, která má dvě strany. Na jedné straně stojí zkušenosti ve výrobě, na straně druhé je funkčnost, užitná hodnota a výjimečné přínosy, které hotová koupelna nabízí svému uživateli.

Pokud sháníte koupelnový nábytek, rozhodně zvolte značku Laufen. Koupelnu od značky Laufen si zamilujete! 

Koupelnový nábytek CERSANIT

Cersanit S.A. je dynamicky se rozvíjející kapitálová společnosti působící na mezinárodním trhu s keramickými obklady a komplexním koupelnovým vybavením. Cersanit Group zahrnuje renomované evropské značky: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik, Pilkington´s a MEI.

Produktová nabídka značek Cersanit je rozsáhlá na všech zemích Evropské unie, na trhu východní Evropy, Středního východu, zemí střední Asie a severní Afriky. Díky rozsáhlé struktuře je skupina Cersanit schopna rychle reagovat na regionální výzvy a přizpůsobit své portfolio místním specifikám. Poskytuje efektivní a profesionální služby zákazníkům v celé oblasti provozu.

Hlavním předmětem činnosti společnosti Cersanit Group je výroba a distribuce výrobků používaných k vybavení koupelny a dalších interiérů, stejně jako prostoru kolem domu. Nabídka zahrnuje širokou škálu keramických obkladů, koupelnové keramiky, podomítkových modulů, WC sedátek, koupelnového nábytku, van a baterií. Značky seskupené ve skupině poskytují vysoce kvalitní, funkční a estetické výrobky široké veřejnosti, jak individuálním, tak i investičním klientům.

Koupelnový nábytek Ravak

Spojení dlouholetých zkušeností v oboru, nejnovějších technologií a prvotřídních materiálů zaručuje kvalitu RAVAK.

Design, pronikání do světa umění a estetiky, je pro RAVAK primárním cílem. Svým zákazníkům pravidelně představuje domyšlené výrobky, které jsou ale zároveň originálním otiskem konkrétního autora. Ke spolupráci si vybírá taková studia, která úspěšně působí v konkurenčním prostředí nejen českého, ale i mezinárodního designu.

Ať hravě netradiční či klasicky elegantní, koupelnový nábytek a koupelnová zrcadla RAVAK představují nejlepší výsledek řemeslného zpracování vynikajících materiálů a poskytují tak poctivý základ každé koupelny.

Nábytek do koupelny RAVAK prochází rukama zkušených mistrů, kteří přetvářejí používané ušlechtilé materiály do dokonalých celků připravených sloužit každodennímu užitku i potěšení. Tvary a inovativní design koupelnovým skříňkám se zrcadlem dodávají autoři ze studia Design Nosal, kteří se starají o jeho estetické sladění s konkrétními koupelnovými koncepty. K vám domů se koupelnové sestavy dostanou ve smontovaném stavu vyladěném do posledního milimetru k maximální spokojenosti.

Závěsné koupelnové skříňky a umyvadla RAVAK nabízejí vždy praktické řešení odkládacího prostoru na umyvadle a dostatek místa ve skříňkách. Tvarové provedení a speciální hloubková impregnace AMT (AntiMoistureTreatment) koupelnového nábytku RAVAK usnadní údržbu a prodlouží jeho životnost. Dvířka jsou ošetřena dvěma vrstvami základního laku a dále jsou finálně opatřena mimořádně odolnou barvou. Díky tomu jsou voděodolná a lze je mýt i mokrou textilií. Údržbu koupelnového nábytku usnadňuje provedení bez madel, která pak při čištění nepřekážejí. Závěsný systém uchycení koupelnových skříněk umožní snadný úklid i pod nábytkem.

Všechny koupelnové skříňky RAVAK jsou vybaveny kvalitními pojezdy s olejovými tlumiči BLUM, závěsným systémem HETTICH a panty s dorazem SALICE. Toto vysoce kvalitní kování zajišťuje bezproblémové otevírání a zavírání dvířek po celou dobu životnosti koupelnového nábytku.

Jak se k nám dostanete?

VACUTEC KERAMIKA s.r.o.